REFERANSLARIMIZ

ANASAYFA » Referanslarımız

REFERANSLARIMIZ


“"ISO 14001 Şirketi olarak, Bizim Go Green Girişimlerin parçası olarak bir depolama sonunda yazıcı kartuşları da dahil olmak üzere BT atıkların geri kazanılmasını gerekliliktir. Biz siizinle ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Ve onların Küresel Yeniden bisiklet Programı parçası bizi mutlu etmektedir. Gezegeni koruma yolunda katkı istatistikleri ile birlikte programın bir parçası olmak için sertifika kurumsal sürdürülebilirlik hedefleri uyum sağlamak vardır ”

-Pazarlama Müdürü,
Kiralama Çözümleri Dünya Lideri


“Baskı, büyük hacimli toz ve kir bizim şantiye ofislerimizde bulunmaktadır.Ve bu yazıcıların güncelleme ile korunmasında bize zorluklar yaşatmaktadır. ... ile Yönetilen Baskı Hizmetleri çözümünü kullanarak biz % 96 oranında yazıcıların çalışma süresini uzatmış olduk. Ve bakım hizmetleri ile maksimum yatırım getirisi sağlayan bu yöntem sayesinde bizim yazıcıların ömrünü artırmış olduk. ”

CIO,
Lider BAE Taahhüt Şirketi.


“Bir hukuk firmasında olduğu gibi bizim de yazdırılan belgelerin çok kaliteli olması gerekmektedir. Finans ekibimiz BT bütçesinin önemli miktarını yazıcı kartuşları ve hizmet için harcıyodur. Şirketimiz yazdırma maliyetlerini azaltmak için sizi tercih etti. Çözümler % 39 oranında genel baskı maliyetlerini azaltmak için bize yardımcı oldu ve biz belgelerin kalitesinden ödün vermemiş olduk. ”

BT yöneticisi,
Türkiye merkezli Uluslararası Hukuk Bürosu.


“Türkiye Beş Yıldızlı Oteller Bizim zinciri nedeniyle daha önce kullanılan sahte toner yazıcılarla kalite ve performans sorunları ile karşı karşıya kalıyorduk. Şirketiniz bize sorunları tanımlamak ve düzeltmek için yardımcı oldu ve biz onların Yeniden tasarlanmış kartuşları kullanmaya başladık. Şimdi bizler baskı kalitesinin yanı sıra hizmet ve destekten de çok mutluyuz. ”

Satın alma Müdürü,
Uluslararası Otelcili ..
,