HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA » Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Şirketimiz sizin geçerli belge üretim maliyetlerini azaltmaya yardımcı olabilir:

Kesme kenarı ve teknolojik açıdan gelişmiş üretim süreçlerini kullanarak, MSE pazar 'Akıllıca Re-mühendislik' sarf dizi önde gelen OEM Kartuşları gerçek bir alternatiftir. Şirketimiz mevcut donanım yatırımı kaldıraç ve geçerli belge üretim maliyetlerinde% 10 ila 30 gerçek tasarruf sağlamak için yardımcı olur..

BT Altyapı verimliliği ve BT Yardım Masası ekibi geliştirin:

Bu BT ekibi çalışma şeklini geliştirmek için benzersiz bir önerme ve bu bize daha iyi hizmet sunmak yardımcı olur. Bu program kapsamında biz sunuyoruz::

  1. Güncel Baskı Altyapı Proaktif Yönetimi Yazılım aracı.Biz ağdaki yazıcıları izler ve proaktif uyarılar aracılığıyla sorunların tüm örneklerini bildirecektir bir yazılım aracı yatırım yaptık. Bu araç, BT yazıcılar ile ilgili yardım masasına çağırır ve proaktif sorunları çözmek için Yardım Masası Ekibi yardımcı azaltmaya yardımcı olur.
  2. Yazıcılar Sağlık Kontrol:Bizim eğitimli mühendis iyi durumda yazdırma varlıklarını korumaya yardımcı olmak için bir yıl içinde ağınızdaki yazıcılar için 2 kez sağlık kontrolünden kadar yürütecek. Sağlık kontrolü sırasında biz sonra verimli bir şekilde varlıklarını çalışmasına değiştirebilirsiniz parçaların vb bakım, onarım, değiştirme raporunu sunacaktır.


Yıllık Bakım Sözleşmeleri / Şirketimizin Yönetilen Baskı Hizmetleri

Şirketimizin Yıllık Bakım Sözleşmeleri (AMC) ve Yönetilen Baskı Hizmetleri (MPS) aklın tam barış ile işinizi sağlamak ve oldukça yazıcı ile ilgili sorunları çözme rahatsızlık ile ilgili daha temel altyapı faaliyetleri konsantre değerli BT kaynaklarını etkinleştirin. Birlikte İnsanlar, Süreçler ve Teknoloji getiren deneyim sağlayan özel çözümler uzun yıllardır, Yönetilen Baskı Hizmetleri Çevresel Açıdan Sürdürülebilir şekilde baskı altyapısını yönetmek baş ağrısı alıp götürür.

Eğer bir FREE NO ZORUNLULUĞU DEĞERLENDİRME için şimdi bize gerçekten işiniz için önemli şeylere odaklanmak Mevcut BT kaynakları için daha fazla zaman boşaltmak ister ve izin isterseniz biz size% 30 kadar tasarruf nasıl göstereceğiz geçerli baskı maliyetleri.

Teknik Servis

Bu BT ekibi çalışma şeklini geliştirmek için şirketimiz benzersiz bir önerme ve bu bize daha iyi hizmet sunmak yardımcı olur. Bu program kapsamında biz sunuyoruz::Hizmetleri ve Çözümleri:


Akıllı Mühendislik
Yönetilen Baskı Hizmetleri
OEM Sarf Malzemeleri
BT Donanım
AMC Yazıcı Sözleşmeleri
BT Anahtar Teslimi Projeler
Güvenli Baskılar
Ağ ve Yapısal Kablolama
İçerik yönetimi& İş Akışı
Akıllı Yakalama Çözümleri
Ofis Cihaz Denetimi
Yardım Masası Desteği